Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost - tylko 10,00 zł

Paczkomaty InPost to najtńsza forma dostawy. 
W ciągu 1-2 dni roboczych od nadania, przesyłka znajdzie się w wybranym paczkomacie.
Po zamówieniu przesyłki otrzymasz SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.
Przesyłka będzie czekała w paczkomacie 3 dni kalendarzowe, później przez kolejnych 10 dni kalendarzowych możesz odebrać ją w najbliższym oddziale InPost.

Odbiór osobisty przesyłki z paczkomatu InPost  jest możliwy o dowolnej porze dnia i nocy 7 dni w tygodniu.

Blisko

Żółte jak słońce Paczkomaty znajdziesz na stacjach benzynowych, przy hipermarketach i centrach handlowych oraz na całodobowych parkingach strzeżonych. Dzięki temu możesz odebrać paczkę po drodze z pracy, na uczelnię czy na zakupy… albo przy innej okazji. Dbamy o to osobiście!

Wygodnie

Lubimy ułatwiać Ci życie, dlatego uprościliśmy proces odbierania paczek do maksimum. Korzystając z Paczkomatów unikasz kolejek i karteczek z awizo. Wystarczy numer telefonu i kod odbioru. W dodatku przesyłkę może odebrać ktoś za Ciebie, bo Paczkomat nigdy nie prosi o dokumenty!

Szybko

Dzięki sprawnej logistyce nasi klienci żyją w idealnym świecie dostawy. 98% paczek doręczamy następnego dnia po nadaniu.

Korzystnie

Za wysyłkę zapłacisz mniej niż w przypadku przesyłek kurierskich. Wiele sklepów internetowych oferuje darmową dostawę do Paczkomatów. Nie stosujemy ukrytych dopłat za przyspieszenie dostawy, a każda paczka jest dla nas priorytetem!

Bezpiecznie

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich przesyłek. Możesz obserwować każdy etap ich podróży dzięki opcji śledzenia paczek, którą znajdziesz tutaj.

Bez przerwy

Paczkomat nie potrzebuje przerwy na kawę i nigdy nie zasypia. Dlatego jest idealny dla zajętych i zabieganych - czyli dla Ciebie! Wybierasz porę, która Tobie najbardziej pasuje, bo u nas paczka czeka na Ciebie, a nie Ty na paczkę.Pełny opis usługi znajdziecie Państwo na tej stronie: Paczkomaty InPost